Zarządzanie i obsługa nieruchomości
 
 


Proponujemy Państwu formy współpracy polegające na:

1. Powierzeniu zarządu nieruchomością w formie Aktu Notarialnego

2. Zlecenie zarządu nieruchomością

Zgodnie z przepisami ustawy o własności lokali z dnia 24.06.1994r. Właściciele lokali jako Wspólnota Mieszkaniowa powierzają Spółce „Komunalnik” zarząd nieruchomością wspólną. Podpisując umowę z naszą firmą . W tym przypadku wszelkie obowiązki związane z zarządzaniem nieruchomością wykonuje zarządca. Wspólnota Mieszkaniowa ma prawo do systematycznej kontroli naszej działalności zgodnie z w/w ustawą.

Propozycja ta jest wygodna dla właścicieli lokali którzy zajęci obowiązkami nie mają zbyt wiele czasu aby zajmować się codziennymi sprawami wspólnoty.


3. Zlecenie administrowania nieruchomością


Właściciele wybierają Zarząd Wspólnoty a on w imieniu współwłaścicieli nieruchomości zleca administrowanie nieruchomością Spółce „Komunalnik”. W tej sytuacji administrator wypełnia zadania zlecone przez zarząd, który kontroluje wypełnianie warunków umów podpisanych z administratorem i innymi firmami obsługującymi wspólnotę.

Tę formę współpracy polecamy właścicielom lokali chcącym ściśle współpracować  z administratorem, mającym sporo czasu, chcącym ograniczyć koszty obsługi nieruchomości, lubiącym rozwiązywać problemy i zadania związane z funkcjonowaniem reprezentowanej wspólnoty.

 

 
49-200 Grodków
ul. Sienkiewicza 28-30

tel.: 77 415 55 75
e-mail: info@komunalnik.eu

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS